Mike van Duivenboden

Adviseur

mike@vanduivenboden.nl

"Een interieur biedt de        mogelijkheid je eigen  persoonlijkheid te versterken."

" Interieur moet bij je passen"

"Wij hebben al veel trends langs zien komen en gaan. Uit ervaring is het van groter belang om samen met de klant op ontdekkingsreis te gaan en erachter te komen wat zijzelf het liefste in hun omgeving hebben. Het huis is een schuilplek en moet buitengewoon goed passen bij de bewoner, die daardoor gelukkiger wordt. Denk hierbij niet alleen aan design, maar ook de functionaliteit, de verschillende contrasterende materialen en kleurkeuzen. Wij werken klantgericht en stellen onze kennis op designgebied ter beschikking om mensen in dit proces te begeleiden. .

Sven van Duivenboden

Adviseur

sven@vanduivenboden.nl

" Listen - Translate - Create"

" Uiteindelijk is het aan mij om met mijn kennis ervoor te zorgen dat de belangen van de klant concreet en zichtbaar worden in het interieur. Ik hou van speelsheid, harmonie, echte materialen, zinnvolle grote lijnen aangerijkt met liefde voor het detail."

Heidi Much

Interieur en Textielontwerper

heidi@vanduivenboden.nl

" Zonder textiel geen sfeer "

" Bij mij kunnen klanten met alle vragen aangaande raam- en vloer-wensen terecht. Ik zie het als uitdaging om samen met de klant de juiste

toepassingen te zoeken naar een uitgebalanceerd en sfeervol interieur.''

Robbert Schabbink

Interieuradviseur

robbert@vanduivenboden.nl

" Ik hou van klasse "

" Als interieurontwerper is mijn uitgangspunt de architectuur van uw

huis, dierbare bezittingen en uw

persoonlijke smaak. Samen maken we met zorgvuldig uitgezochte toevoegingen uw huis comfortabeler en versterken we uw persoonlijke sfeer."

 

Onno van der Heijde

Interieuradviseur

onno@vanduivenboden.nl

" Mooie plekken creëren

  waar mensen zich prettig                                       voelen"

" Ik ben altijd op zoek naar materialen, kleuren, texturen en meubelstukken die een interieur goed aan doen voelen, doorgevoerd tot in het kleinste detail. In sommige ruimtes voel je je direct prettig. Dat heeft met balans te maken. "

Annabel Gravestein 

Interieurarchitect

annabel@vanduivenboden.nl

" Ik werk graag met

  eerlijke materialen. "

" Mijn doel is om u te verrassen door meer voor u te doen dan u verwacht. Ik probeer daarbij de balans te vinden tussen harmonie en contrast. Alleen harmonie in een interieur is meestal reuze saai en van teveel contrast word je weer horendol"

Anouk Damoiseaux 

Interieurontwerpster

anouk@vanduivenboden.nl

Jaleesa Korfage

Administratie

Michael Kroon

Administratie

Midas Wilmering

Service afdeling 

Boubker Bouras   

Service afdeling 

boubker@vanduivenboden.nl

Jaap Pekelaer   

Service afdeling 

jaap@vanduivenboden.nl

" Wij bezorgen de orders en zorgen ervoor dat alles zoals besproken opgesteld wordt. Huizen inrichten is een passievol vak. Om te zien dat klanten blij worden van wat zij in huis halen raakt ons en is het mooiste wat er is.

                                                             

" Alles op zijn plek "

​© 2018 Van Duivenboden Interieur - Aan deze website kunnen geen rechten worden ontleend.